מבחר חדרי אירוח אוריאנטלים

חדרי אירוח באווירה קסומה המתאימים לאירוח יחיד, זוגי, קבוצתי ומשפחתי.

שאטו עכו - מלון דירות בוטיק המשקיף לים, מציע מבחר חדרים בגדלים שונים ובעיצוב אוריאנטלי עכואי עתיק ואוטנטי. מ - ׳הסוויטה של עכו׳ המתאימה לאירוח בוטיק משפחתי מפנק ועד ׳חדר רומנטי׳ המתאים לחופשה של זוג. אורחי כל החדרים יהנו מכלל שירותי המלון, אנחנו כבר נדאג להפוך את החופשה שלכם לקסומה, מושלמת ומדהימה.

לכל חדר במתחם עיצוב שונה ומיוחד אשר תוכנן ועוצב בקפידה על מנת לספק את התחושה הנעימה ביותר עבור האורחים, חלק מהחדרים בעלי תקרות גבוהות מאוד, בגלל מבנה הבניין העתיק שעליו אנחנו ממוקמים, החדרים גדולים ומרווחים ובהם יש את כל מה שצריך בשביל להנות מחופשה רגועה ושלווה עם תחושת קסם עוטפת ומלטפת השוררת במקום.
החדרים מתאפיינים בעיצוב אוריינטלי אותנטי אך גם מודרני ואלגנטי, האחראית לעיצוב המקום כולו היא מעצבת פנים בשם צליל, שתכננה בקפידה והקדישה מחשבה רבה על כל סנטימטר במתחם מהפאנלים ועד למנורות תקרה שמפיצות אור חם על חלל החדר.
החדרים מתאימים לאירוח עסקי, רומנטי ומשפחתי. צמד חדרי הבוטיק ״אותנטיק״ שזהו החדר הקלאסי למשפחה קטנה או קבוצה, ו - ״רומנטיק״ כשמו כן הוא חדר אינטימי מושלם לזוגות. ויחידת האירוח המיוחדת שלנו ״הסוויטה של עכו״ מתאימה לכולם!

שאטו עכו - בית מלון בעכו33.HEIC
שאטו עכו - בית מלון בעכו4.jpeg
שאטו עכו - בית מלון בעכו27.HEIC

חדר 003  - ׳הסוויטה של עכו׳

הסוויטה המפנקת של עכו העתיקה

סוויטה חדשה, מפנקת באווירה אוריאנטלית, נוף לסמטאות העיר העתיקה, מתאימה לאירוח בוטיק של זוג, משפחה ואף קבוצה של עד כעשרה אורחים.

חדר 002 - ׳רומנטיק׳

החדר המושלם לזוגות

יחידת האירוח הקטנה שלנו. מפנקת ואינטימית, מתאימה בול לזוגות, תקרה גבוה אווירה נעימה וחדר רחצה ענק (הכי גדול במתחם).

חדר 001 - ׳אותנטיק׳

חוויה עכואית אמיתית

מיני סוויטה, 2 חדרים עם דלת מקשרת. נמצאת במפלס הראשון של המתחם. מתאימה לאירוח 2 מבוגרים + 3 ילדים.

אם אתה זקוק למידע נוסף על החדרים שלנו, צור איתנו קשר.